Hledání tajemného místa (nejen) s Dropem

Milí členové Žlutého kvítku,
naše další společná hra nás vytáhne ven. Už to všichni potřebujeme jako sůl. Vaším úkolem bude hledání tajemného místa. Tak, jak jste hledali tajemné klíče po Palkovicích, budete hledat indicie (nápovědy) v okolí Palkovic. Každá nalezená indicie (nápověda) vám naše tajemné místo přiblíží. Je potřeba ale tyto indicie hledat postupně. Ono to ani jinak nepůjde. Na každém místě se totiž dovíte, kam máte jít hledat další nápovědu. Vytáhněte ven rodiče hledat společně s vámi, protože stejně sami jít nemůžete. Na každém místě se také vyfoťte a fotky mi průběžně posílejte na můj e-mail (bez foťáku to opravdu nepůjde). Dáme je pak s Pirátem na oddílové Rajče.
Až budete mít všechny nápovědy (je jich 5), napište si je hezky na papír vedle sebe podle pořadového čísla. Tím získáte konečnou a ucelenou informaci o tom hledaném tajemném místě. Používejte své mozečky a všechny dostupné materiály, klidně i internet. Až si budete naprosto jisti, že znáte to tajemné místo, napište mi ho do e-mailu: thuda@volny.cz. Ještě, než vám sdělím, kam jít hledat první indicii, napovím vám všem, že toto tajemné místo náš oddíl už v minulosti navštívil a nenachází se v našem kraji.
Aby to místo bylo popsáno naprosto přesně, musí obsahovat dvě slova (např. přehrada Hracholusky a ne jen Hracholusky). Hra začíná od neděle 14. února a potrvá do neděle 14. března. Po skončení hry budou všechny správné odpovědi slosovány na oddílové schůzce (v přímém přenosu) a 12 vylosovaných obdrží volné vstupenky do akvaparku Olešná (až nám ho otevřou). A pokud to nevyjde, budeme hledat jiné odměny. Tak neváhejte, je o co hrát.

Všechny indicie budou na pevno přidělány PVC páskou (nebo provázkem) tak, aby byly vidět přibližně ze vzdálenosti 1 m. Bude to vždy malá kartička 10x15cm, kde na jedné straně bude logo našeho oddílu a na druhé straně bude napsaný název soutěže a pod ním konkrétní indicie. Někde to budou slova (slovo) a někde obrázek. Samozřejmě se tam také dočtete, kam jít pro další indicii.

Tak a teď už jdeme hledat první indicii:

První indicii najdete na jedné z 90-ti běžeckých 5-ti km tratí v ČR (certifikovaných Českým atletickým svazem) v rámci projektu Mattoni FreeRun.
Dobrá. Abyste nemuseli obcházet celou republiku, zajděte na tu nejbližší . Máte to kousek. Máte počítače, chytré mobily, moudré rodiče… tak určitě víte, kde ta nejbližší Mattoni trať je. Je vzdálena v nejbližším místě cca 2 500 m od centra naší obce. Na té trati si udělejte společně procházkové kolečko kolem vody (můžete se i vykoupat nebo si zaklusat). Hledanou indicii najdete na jednom z míst, kde se dá odpočívat v sedě. A že jich tam je! A nezaponěňte se u toho vyfotit a fotku mi poslat.

Tak hodně štěstí!

Drop.