Naši NEJ

 

  • Lenka Hrdinová

    přeborník Brněnského kraje 2010

  • Hana Magerová

    mistryně České republiky 2012, přebornice Olomouckého kraje 2010

  • Daniel Bareš

    přeborník Olomouckého kraje 2010

  • Adam Smolík

    přeborník Olomouckého kraje 2009 a 2010

  • Vladan Sukač

    přeborník Moravskoslezského kraje 2010 – 2012, přeborník Olomouckého kraje 2010

  • Zuzana Juřenová

    mistryně České republiky 2013, mistryně České republiky ve stíhacím
    závodě 2009, přebornice Českého poháru 2009, 2012 a 2013, přebornice Moravskoslezského kraje 2012 a 2013

  • Jiří Bajtek

    přeborník Moravskoslezského kraje 2015 a 2020

  • Ondřej Šnajder

    přeborník Moravskoslezského kraje 2017 a 2019

  • Lucie Juřenová

    mistryně České republiky ve štafetách 2011, přebornice Moravskoslezského kraje 2007 a 2012

  • Anežka Sochová

    přebornice Moravskoslezského kraje 2013, přebornice Českého poháru 2014

  • Kristýna Sasínová a Klára Bilasová

    mistryně České republiky v CPP 2014

  • Ondřej Huďa

    přeborník Moravskoslezského kraje 2009 a 2014

  • Michaela Žváková

    mistryně České republiky ve štafetách 2011, přebornice Moravskoslezského kraje 2008

  • Barbora Skarková (Horová) a Veronika Fatrdlová

    mistryně České republiky v CPP 2000

  • Kateřina Žváková a Eliška Kubalová

    mistryně České republiky v CPP 2013

  • Petr Bílek

    mezinárodní mistr 2017 a 2019, mistr České republiky 2015, přeborník Českého poháru 2015, přeborník Moravskoslezského kraje 2017

  • Tomáš Menšík

    přeborník Moravskoslezského kraje 2020

  • Jan Šupina

    přeborník Moravskoslezského kraje 2005 – 2007, mistr České republiky v CPP 2000 (s Jakubem Najdkem)

  • Jakub Najdek a Michal Chlebek

    mistři České republiky v CPP 2001

  • Ada Paluzgová (Ermisová)

    mistryně České republiky 2008, mezinárodní mistryně 2008, přebornice Moravskoslezského kraje 2007 a 2010, mistryně České republiky v CPP 2004 (s Kateřinou Koulákovou)

  • Hana Polášková a Kateřina Žváková

    mistryně České republiky v CPP 2017

  • Lenka Výmolová

    mezinárodní mistryně 2009 a 2014, mistryně České republiky ve štafetách
    2011, přebornice Českého poháru 2010, přebornice Moravskoslezského kraje 2018

  • Kateřina Kouláková

    mistryně České republiky v CPP 2004

  • Ladislav Merta

    mezinárodní mistr 2013, 2015 a 2016 (podle času), mistr České republiky 2015 a 2017, přeborník Českého poháru 2015-2017

  • Jan Kubala

    přeborník Moravskoslezského kraje 2011

  • Zuzana Kunzová a Kateřina Vyvialová

    mistryně České republiky v CPP 2015, Kateřina Vyvialová též přebornice Olomouckého kraje v turistickém závodě 2010

  • Klára Kasperčíková

    přeborník Moravskoslezského kraje 2011

  • Tomáš Huďa

    přeborník Moravskoslezského kraje 2010 a 2020