Běh kolem komína nejen s Dropem

Máme tady první letošní výzvu.

Vaším úkolem je uběhnout libovolným způsoben v měsíci únoru co nejvíce kilometrů. Výzva má ale podmínku. Běhat můžete pouze doma po zahradě v kruhu kolem domu (odtud název “kolem komína”), pokud nelze oběhnout dům, běháme po zahradě do kolečka. Běhy v přírodě mimo domov se do této výzvy nezapočítávají. Výjimkou je společný běh s kamarádem u něho doma. Své běhy si musíte zaznamenávat pomocí běžeckých aplikací (je jich celá řada na Google Pay a App Store) na svých chytrých mobilech a jednotlivé své výkony posílejte jako Print Screen Dropovi e-mailem thuda@volny.cz nebo pomocí WhatsApp či Messenger. Drop bude běhat s vámi (stejným způsobem), akorát se zapojí do akce později. Bude vás tak dohánět. Stane se LOVCEM. Kdy LOVEC začne běhat, se dozvíte tady. Jeho čas teprve přijde. Nejlepší běžec a běžkyně (s nejdelším náběhem ) budou odměněni zajímavou cenou, kterou využijete pro svůj další sportovní pohyb. Ten, kdo porazí LOVCE o nejvíce kilometrů, dostane ještě speciální cenu (pokud se takový běžec tady najde). Všichni účastníci výzvy pak obdrží malou sladkou odměnu a elektronický účastnický list.

Vaše průběžné výkony budou zde zveřejňovány od 18.února. Takže s chutí do toho.

V pátek 11.února v 18 hodin se zapojil do stíhání Drop neboli LOVEC.

Kdo mu uteče?

Naše výzva je u konce.

Jsem moc rád, že jste se zapojili v takovém počtu. Upřímně: čekal jsem menší počet. O to více si vážím vašeho zapojení do této aktivity. Bylo to náročné (pro některé z nás), bylo to zábavné (doufám pro všechny), v závěru to už bolelo…(po dvou dnech už chodím normálně).To, jakým způsobem finišovali Kolda s Myšákem, bylo opravdu dech beroucí a LOVEC zcela bez okolků přiznává, že je už neměl šanci dohnat. Jeden den ujít 20 km (protože v závěru měl Kolda s Myšákem ze zdravotních důvodů dovoleno i chodit) a následující den na to zdolat 17 km, za to by se nemusel stydět jakýkoliv aktivní sportovec. Takže blahopřeji všem vítězům (to byli všichni účastníci výzvy) a těším se na další aktivitu, možná jí stihneme ještě v březnu.

Nejlepší z vás (chlapec a dívka) obdrží cenu pro vítěze, nejlepší přemožitel LOVCE (ten, který ho předběhl o nejvíce kilometrů) obdrží speciální cenu od LOVCE. Všichni zúčastnění pak dostanou účastnický list a sladkou “tečku”.

Konečné výsledky nejdete zde:  Běh kolem komína nejen s Dropem (1. část)

                                                    Běh kolem komína nejen s Dropem (2. část)