T-Mobile Olympijský běh Palkovice

Různí běžci, různá místa, olympijská myšlenka. To je heslo, s kterým je propojen T-Mobile Olympijský běh už několik let. Je jedno, jestli jsi závodník, nebo běháš jen občas, jestli jsi malý, nebo velký, jestli běháš radši ve městě, v přírodě, na louce nebo na dráze. Na T-Mobile Olympijském běhu jde především o to se hýbat a hlavně pro radost.

Na T-Mobile Olympijském běhu oslavujeme radost z pohybu a sport jako takový. Akcí si totiž připomínáme mezinárodní Olympijský den, tedy založení Mezinárodního olympijského výboru. T-Mobile Olympijský běh je vůbec největší běžeckou událostí u nás. V jeden den, přesně v jeden čas vybíhají s živým startem na vlnách Radiožurnálu tisíce běžců po celé České republice– ať už jako součást hlavních závodů nebo ve školách.

Tím, že si s námi zaběhneš, uděláš dobře nejen svému tělu, ale pomůžeš i ostatním.        Na T-Mobile Olympijském běhu totiž pomáhá každý běžec svou účastí i České olympijské nadaci. Z každého startovného jde část na podporu sportování dětí, kterým v tom brání nedostatek finančních prostředků. A s vaší podporou dokáže nadace pomoci dalším mladým sportovcům k plnění jejich snů.

PALKOVICE  21.června 2023

Palkovice se letos poprvé připojují do olympijského běhu, aby mohly být součástí velké sportovní akce a podpořit olympijské ideály. Připravujeme 3 dětské trasy ( 3-5 let 250m, 6-9 let 500m a 10-15 let 1500m) a jeden šestikilometrový okruh pro dospělé. Buď součástí i Ty a užij si krásnou přírodu a úžasné výhledy na Beskydy. Zároveň tak podpoříš Českou olympijskou nadaci.

MÍSTO A ČAS

Místo startu: v prostorách před hasičskou zbrojnici
Místo prezence: Palkovice 398, Hasičská zbrojnice
Start hlavního závodu: 18:00 (závod bude odstartován z éteru Českého rozhlasu)

Registrovat je možné pouze on-line nejpozději do 4. června 2023 na odkazu ZDE: Palkovice | T-Mobile Olympijský běh (olympijskybeh.cz)