Soutěže

Každý oddíl má soutěže a závody, které pořádá v závislosti na počasí a podmínkách buď každý rok nebo alespoň občas. Výjimkou není ani náš oddíl. Začátkem roku, závisí to však na sněhových podmínkách, pořádáme sáňkařské závody jednotlivců a dvojic. A během těchto závodů se snažíme vylepšit oddílový rekord. Protože mnozí z nás neovládají práci s lyžemi, měli jsme během trvání našeho oddílu jen dva závody v lyžování. Oddílové rekordy se snaží všichni překonávat i v jiných netradičních disciplínách.

Zimní měsíce, kdy sníh leží na polích a loukách se snažíme vyplnit turnajem v pingpongu, pinkesu a dámě. Příchod jara vítáme turnajem v kuličkách a soutěže onejlepšího kuličkáře se mohou zúčastnit všichni přítomní.

S příchodem jara však nastává období, kdy se zúčastňujeme mnoha závodů mimo náš oddíl, a proto mnoho soutěží v tomto období nepřipravujeme. Výjimkou je soutěž MISS čarodějnice, kterou jsme poprvé uspořádali v roce 2001.

V letních měsících pořádáme tábor a dvakrát se nám podařilo, že jsme během jeho trvání uspořádali zajímavý turnaj ve víčkobalu. S příchodem podzimních měsíců se připravujeme na cyklistické závody a nebo oddílovou vlaštovkiádu. Naše dovednosti se zacházením s různými nářadími nám prověřuje soutěž O putovní valašku.

Během druhé poloviny roku sbíráme na oddílových výpravách hřiby, které pak doma sušíme a nebo spotřebujeme, a při tradičním vyhodnocování na konci roku nesmí chybět vyhodnocení nejlepšího houbaře oddílu. Členové oddílu na konci roku tajným hlasováním vyhodnocují nejoblíbenějšího vedoucího a člena.

Výsledky jednotlivých disciplín

Výsledky_ES
Autor: Pirát | Publikováno: 3.12.2016 6:20


Vlaštovkiáda oddílová 12112016
Autor: Pirát | Publikováno: 3.12.2016 6:19


Výsledky kuličkiády 2015
Autor: Pirát | Publikováno: 30.5.2015 3:35


Výsledky mini TZ
Autor: Pirát | Publikováno: 15.3.2014 17:21


Nejrychlejší časy na sáňkařské dráze
Autor: Upír | Publikováno: 5.11.2013 7:29


Sáňkařské závody jednotlivců
Autor: Upír | Publikováno: 5.11.2013 6:59