Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Turistický závod Havířov

13 dubna @ 8:00 - 15:30

V sobotu dne 13. dubna 2024 se koná Mistrovství MSK v Turistickém závodě v Havířově (původně to mělo být ve Václavovicích).

Je to mistrovství kraje a z tohoto závodu se bude postupovat dále do Českého poháru. Jde nám o vítězství v kraji (máme doma Putovní bílý pohár), tak bychom mohli zabrat a zkusit pohár znovu vyhrát. K tomu potřebujeme hojnou účast a znalosti.

Sraz: v 8.00 hodin u tělocvičny Palkovice. Odtud pojedeme svými auty do Havířova.

S sebou: sportovní oblečení a obutí na běžecký závod dle počasí (jinak řečeno kraťasy nebo tepláky, tričko, boty na běh, náhradní spodní prádlo a ponožky), přezůvky do tělocvičny, ručník na osušení, kompletní oblečení a obutí na cestu (v čem jedu nezávodím a naopak), svačinu a pití, 100 Kč na startovné a dopravu a případně nějaké drobné na útratu (nevíme, zda bude možnost něco koupit…). Kdo má, tak si vezme věci na učení.

Je to mistrovství kraje, takže bude určitě plížení, živé dřeviny,…atd. Podívejte se na to, ať se zbytečně vlastní leností nepřipravíte o pěkné umístění. Víte, že za každou chybu je navíc trestná minuta (což je 250 m na trati)  a to se špatně dohání.

Odkaz na on-line testy ZDE: On-line testy kontrol TZ (kralupska-turistika.cz)

Předpoklad příjezdu do Palkovic cca 15 až 15.30 hodin.

Kontakt: 724 416 702 (Drop) nebo 608 469 079 (Pirát).

Podrobnosti

Datum:
13 dubna
Čas:
8:00 - 15:30