Načítám Akce

« Všechny Akce

Neznámo 2022

14 října - 16 října

Ve dnech 14. až 16.10.2022 se má konat naše tradiční akce Neznámo. Jelikož se zatím skoro nikdo nepřihlásil, tak nevíme, jestli vůbec bude. Poplatek za akci bude cca 500 Kč za osobu. 

Informace k akci:                                                                                                                        Neznámo znamená, že v pátek 14.října po oddílové schůzce vyrazí přihlášení zoufalci neznámo kam. Jejich zavazadla vyrazí po samostatné ose známo kam (aby si je netahali sami). V neznámu budeme přežívat až do neděle 16. října (dopoledne) podle předem známého  programu na neznáme téma. Místo dopředu neprozrazujeme, akorát v den odjezdu nabízíme rodičům adresu našeho neznámého pobytu, akorát jí nikdy nikdo nechtěl. Nevíte proč?

V neznámu budeme bydlet ve známé zděné budově se všemi vymoženostmi moderní doby: lůžka na spaní, pitná voda, toaleta, elektřina, topení, celodenní jídlo a pitný režim,…no neberte to. Akce je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Pro informaci (abyste se mohli už těšit) najdete neznáme místo v lokalitě: Česko (Stát) • Mapy.cz

Více informací (propozice k akci) pošleme všem přihlášeným účastníkům e-mailem.

Svoje přihlášky (respektive informaci že, vaše dítě se zúčastní)  posílejte e-mailem na jarasupina@centrum.cz a to nejpozději do 18.  září.

Oficiální přihlášky obdržíte e-mailem.

 

Podrobnosti

Zahájení:
14 října
Ukončení:
16 října